Już niebawem rozpocznie się jedno z najważniejszych wydarzeń na drodze edukacyjnej każdego młodego człowieka – nabór do szkoły ponadpodstawowej. Zespół Szkół im. prof. Emila Chroboczka w Szubinie zaprasza uczniów do podjęcia nauki w Technikum w zawodzie: technik ekonomista, technik logistyk, technik logistyk – oddział przygotowania wojskowego, a także do Szkoły Branżowej I Stopnia w wielu zawodach m.in.: elektryk, sprzedawca, fryzjer, kucharz, lakiernik, krawiec, piekarz, mechanik samochodowy, tapicer i wiele innych.

 Jeśli jesteś osobą dorosłą i chcesz zdobyć świadectwo szkoły średniej i zdać maturę zapraszamy do Liceum dla Dorosłych, które funkcjonuje w systemie zaocznym.

Wiadomo, że nauka to nie wszystko… ,dlatego w naszej szkole będziesz mógł uczestniczyć w bogatym programie zajęć pozalekcyjnych oraz w dodatkowych szkoleniach w ramach programów zewnętrznych. Wszystkich przyszłych kandydatów zapraszamy do kontaktu!

 

wkrótce więcej informacji