Zapraszamy wszystkich uczniów i nauczycieli do akcji Pani Joanny Gadomskiej (autorki projektu EKO-Szkoła oraz bloga Biologia z Blondynką) pt. "Ręcznie robione, a nie kupione!", która polega na przygotowaniu upcyklingowych dekoracji i prezentów świątecznych.


Każdy z nas ma talent, uwierz tylko w siebie, jesteś w stanie samodzielnie przygotować świąteczne dekoracje do swojego domu oraz prezenty dla najbliższych - rodziny, przyjaciół. Podaruj swoim bliskim, nie tylko prezent, ale także swoje serce, które włożysz w przygotowanie prezentu.
Wykorzystaj to, co masz w swoim domu. W tym roku postaw na "upcykling".
"Upcykling" to taka forma przetwarzania odpadów, w wyniku której powstają produkty traktowane jako bardzo wartościowe rzeczy.
Proces ten jest cudowny, gdyż pozwala zmniejszyć zarówno ilość odpadów, jak i ilość materiałów wykorzystywanych w produkcji pierwotnej!
Dołącz do akcji.