Gracjan Gałązka, uczeń klasy trzeciej Technikum, jako żołnierz WOT trzykrotnie w okresie od marca do maja, brał udział w działaniach związanych z zapobieganiem rozprzestrzeniania się wirusa SARS-COV-2. Gracjan spędził 30 dni w szpitalach w Żninie oraz Nakle nad Notecią gdzie wykazał się realizacją ideałów służby wojskowej i niesieniem pomocy ludziom w potrzebie. W minioną sobotę odbył szkolenie dobowe w Jednostce Wojskowej Nr 1523 w Inowrocławiu, podczas którego doskonalił umiejętności strzeleckie i taktyczne. Jako uwieńczenie jego żołnierskiej postawy szer. Gracjan Gałązka otrzymał list gratulacyjny  od ppor. Adama Gorzelaka za wzorową postawę i podjęcie zobowiązań wobec Ojczyzny w czasie panującej epidemii SARS-COV-2. 

Serdecznie gratulujemy Rodzicom oraz Gracjanowi za pielęgnowanie patriotycznych postaw i życzymy dalszych sukcesów i satysfakcji w służbie wojskowej, życiu zawodowym i osobistym.