Zapraszamy do uczestnictwa w wydarzeniu czytelniczym. Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania to inicjatywa Polskiej Izby Książki. Nasza Szkoła oraz Rejonowa Biblioteka Publiczna to organizatorzy tegorocznej szubińskiej edycji. Celem akcji jest popularyzacja słowa pisanego. W tym roku czytamy literaturę dziecięcą. Przyjdź, poczytaj, posłuchaj.

Natalia Borowiak i Klaudia Niedbalska zwyciężyły w konkursie z okazji Dnia Pszczół na najpiękniejszy ogródek dla tych pożytecznych owadów. Gratulujemy! Dziękujemy Radzie Rodziców za ufundowanie nagród.

20 września 2021 roku w naszej szkole  e został rozegrany szkolny turniej w siatkówce plażowej w kategorii mężczyzn, kobiet oraz mikstów. Do rywalizacji przystąpiło łącznie 11 par. Wszystkie spotkania były bardzo zacięte a uczniowie walczyli o każdą piłkę, szczególną uwagę trzeba zwrócić na finał turnieju mężczyzn gdzie spotkały się pary, obecni maturzyści Wojtek Wełniński/ Adrian Gorajewski oraz para trzeciej klasy szkoły zawodowej Hubert Paszkiet/ Filip Pawłowski.

Czytaj więcej: 2021-09-22 "Halówka, plażówka - po prostu siatkówka"

Zapraszamy do udziału w V Szkolnym Turnieju Wiedzy o LMDS, który będzie zorganizowany w ramach projektu na zajęcia pozalekcyjne, współfinansowany przez Powiat Nakielski.  

TERMIN TURNIEJU: 30 WRZEŚNIA 2021R.; SALA INFORMATYCZNA; GODZ. 09:40

REGULAMIN

V SZKOLNY TURNIEJ WIEDZY O LMDS

Czytaj więcej: 2021-09-21 Inny wymiar logistyki-spedycja

Koordynator projektu mgr inż. Agnieszka Bubczyk

Podkategorie