Trudno zobrazować działania i zapał do ćwiczeń, jeszcze trudniej to opisać. Robimy coś, co jest tylko cząstką całości, którą staramy się złożyć z każdym następnym treningiem. Wypracowanie   nawyków, które mięśnie i ciało muszą zapamiętać, pracujemy nad pamięcią mięśniową. Dziś (23 lutego 2022 roku) wydaje się to dla wielu po prostu śmieszne, niedorzeczne  lecz im prędzej zaczniemy treningi tym szybciej opanujemy zasady i  sposoby pracy w  rzemiośle żołnierskim.

Czytaj więcej: 2022-02-23 Co w trawie piszczy - etap 3

 

„Co w trawie piszczy…” - etap 2. Zapowiedziany wcześniej cykl szkoleń taktycznych dla klas OPW i EW dziś wszedł w drugą fazę. 22.02.2022 jest datą która wiele zmieni w procesie nauczania klas wojskowych. Dziś w szkoleniu brał udział przedstawiciel WKU Bydgoszcz por. Budnik, który wcielił się w rolę reżysera. Uchylając rąbek tajemnicy  pojawienie się por. Budnika  nie jest  przypadkowe.

Czytaj więcej: 2022-02-22 Co w trawie piszczy? - etap 2

Informujemy, że od dnia 1 marca 2022 roku wszelkie wydarzenia i aktualności związane z funkcjonowaniem

Zespołu Szkół im. prof. Emila Chroboczka w Szubinie, będą na bieżąco prezentowane na stronie:

 

https://zsszubin.edupage.org/

 

 

 

Kryptonim  „co w trawie piszczy” to cykl szkoleń taktycznych dla kadetów w ZS Szubin w ramach nauczania klas Edukacji Wojskowej. Szkolenia zapoczątkowała grupa kadetów w składzie Jakub Konieczny, Tobiasz Nowicki, Szymon Rybarczyk, Leszek Peter, Hubert Gwit, Wiktor Dominiak, Kamil Napierała.

Czytaj więcej: 2022-02-17 Kryptonim "Co w trawie piszczy?"

Podkategorie