Szczegóły wkrótce

W czwartek 9 grudnia 2021r. odbyły się Mistrzostwa Powiatu Nakielskiego w Siatkówce Dziewcząt. W turnieju wzięły udział trzy reprezentacje Szkół Ponadpodstawowych z Powiatu Nakielskiego: ZS Staszic, ZSŻŚ w Nakle i ZS Szubin. Nasze dziewczęta dzielnie walczyły o zwycięstwo i naprawdę niewiele zabrakło…

Pierwszy swój mecz w  turnieju z ZSŻŚ w Nakle, zagrały na wysokim poziomie i zdecydowanie go wygrały, pokonując przeciwniczki z Nakła 2:0. W kolejnym starciu z ZS Staszic, po pierwszym, zdecydowanie wygranym secie, wydawało się, że zwycięstwo jest w zasięgu ręki, jednak w kolejnej odsłonie losy gry całkowicie się odwróciły i reprezentantki ze Staszica doprowadziły do tiebreaka, którego także wygrały. Tym samym zawodniczki ZS Szubin zajęły zaszczytne drugie miejsce. Zważając na fakt, że nasze siatkarki pojechały w bardzo okrojonym składzie, to naprawdę  świetnie się zaprezentowały, wykazały się ogromnym hartem ducha i walecznością podczas całego turnieju. Na koniec otrzymały pamiątkowy dyplom oraz puchar, który zostanie w naszej szkole.

 

Skład drużyny:

Marta Sala z 3ag, Nicole Szymczak, Kamila Andrykowska i Jagoda Wilkowska z 3Bp, Izabela Grycza z 3Ta, Anna Pęczek z 3Tb, Sara Obremska z 3Ta, Oliwia Wielgos z 2TL

 

Serdecznie gratulujemy i życzymy wielu sportowych sukcesów!!!