Dnia 19 października 2021 roku w naszej szkole został rozegrany międzyklasowy turniej w piłce siatkowej. Każda z klas wystawiła swój własny zespół co złożyło się na 11 zespołów w zawodach gdzie każdy składał się z 2 dziewcząt oraz 4 chłopaków.

Turniej rozgrywany był systemem brazylijskim do dwóch przegranych meczów, a każdy mecz składał się z jednego seta granego do 21 punktów.
Do półfinału zawodów dotarli tegoroczni maturzyści, którzy zmierzyli się z klasą II B oraz dwie klasy z trzeciej branżowej szkoły I-go Stopnia, III Cg, oraz III Ag. W pierwszym półfinale, górą byli uczniowie klasy technikum, którzy w finale mieli spotkać się ze zwycięzcą drugiego półfinału. W drugim meczu o wejście do finału po bardzo zaciętym spotkaniu wygrała drużyna III Cg.
Jako pierwsi zagrali przegrani swoich wcześniejszych meczów. W spotkaniu o III miejsce zmierzyły się klasy II B oraz III Ag. Po jakże ekscytującym meczu zakończonym wynikiem 21:19 brązowymi medalistami okazali się starsi koledzy i koleżanki z klasy III Ag. W wielkim finale o miano najlepszej klasy siatkarskiej w szkole zmierzyły się IV Tl oraz III Cg. W czasie całego meczu widać było przewagę zespołu ze szkoły branżowej i to oni ostatecznie wygrali całe zawody.
Za miejsca 1-4 drużyny dostał bony podarunkowe do pizzerii Verony o wartości zależnej od zajętego miejsca, ponadto z każdej drużyny, która zagrała w półfinałach został wyłoniony MVP danej drużyny, do których należeli Hubert Paszkiet, Adrian Gorajewski, Kamil Sowa oraz Bartek Czechowski, na szczególne wyróżnienie zasługuje Marta Sala, która swoją grą wyróżniała się na tle dziewcząt a nawet chłopców i również została nagrodzona nagrodą indywidualna.
Wszystkim uczniom dziękujemy za udział w turnieju oraz za stworzenie niezapomnianej sportowej atmosfery, która towarzyszyła nam podczas całego turnieju.
Turniej realizowany jest w ramach zajęć pozalekcyjnych "Halówka, plażówka - po prostu siatkówka" dofinansowany ze środków Powiatu Nakielskiego.