Dnia 13 października br. w Nakle nad Notecią odbyły się mistrzostwa powiatu nakielskiego szóstek piłkarskich.

               W zawodach wzięły udział 4 drużyny, ZST z Kcyni, ZS Lubaszcz, ZSŻŚ Nakło n/Notecią oraz ZS Szubin.

 

Turniej został rozgrywany  systemem każdy z każdym.  W pierwszym meczu zmierzyły się zespoły z Lubaszcza  oraz Szubina. Mecz rozgrywany był pod dyktando uczniów z Szubina, ale nie udawało im się postawić kropki nad i w postaci strzelenia  bramki, dopiero na 3 min przed końcem spotkania bramkarz rywali został pokonany a chłopacy z Szubina zapewnili sobie skromne zwycięstwo 1:0 w meczu otwarcia. W drugim meczu nasi uczniowie zmierzyli się z drużyną z Nakła, był to przedwczesny finał gdyż patrząc na umiejętności było widać, że obie drużyny miały przewagę nad resztą zespołów. Mecz zaczął się idealnie bo już w 2 minucie meczu za pola karnego fantastycznym uderzeniem popisał się Adrian Gorajewski otwierając wynik spotkania. Reszta meczu to już wyrównana walka w środku pola, każda z drużyn miała swoje okazje, lecz bramkarz Tobiasz Nowicki kapitalnie bronił strzały rywali dzięki czemu udało się wygrać po raz kolejny skromnie 1:0. W trzecim spotkaniu nasza drużyna zmierzyła się ze szkołą z Kcyni, chłopacy jako liderzy grupy pokazali klasę wygrywając spotkanie, aż 6:0  przypieczętowując wygranie całego turnieju. Podczas meczu zawodnicy pokazali kilka świetnych akcji, aż ręce same składały się do oklasków.

W drużynie  MISTRZÓW Powiatu nakielskiego zagrali: Adrian Gorajewski, Hubert Paszkiet, Jakub Matuszewski, Kamil Sowa, Tobiasz Nowicki, Alex Lisiecki, Szymon Berka, Szymon Brzykcy, Kacper Wojciechowski, Mateusz Piekarski, Jakub Milicki

               Zawodnikom gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów sportowych.