Iii

27 września 2019r. w Szubinie na „Wesółce” odbyły się  Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe Dziewcząt i Chłopców Szkół Ponadpodstawowych.

Nasze uczennice po ambitnej rywalizacji zajęły drugie miejsce w Powiecie. Natomiast Chłopcy jako jedyni stanęli na starcie, ale  wyznaczyli sobie za cel przebiec cały dystans poniżej  30 minut i prawie im się to udało. Zważając na fakt, że walczyli tylko z czasem, z własnymi słabościami, i o obiecaną pizzę, to pobiegli  bardzo dobrze i tylko nieco przekroczyli planowany czas !!!

Podziękowania dla dziewcząt:

Martyny Popielarz, Anity Maludzińskiej, Natalii Nosal, Marty Marchel, Zuzanny Staśkiewicz, Kingi Waszak, Wiktorii i Kingi Roguszka, Dominiiki Hejnickiej

Podziękowania dla chłopców:

Mateusza  Wojtczaka, Dominika Krzywdzińskiego, Marcina Klockowskiego, Wojciecha Wełnińskiego, Arsena Pałamarczuka, Dawida Przybylskiego, Dawida Brzózana, Jakuba Króla, Bartosza Kowalskiego, Adriana Gorajewskiego, Norberta Gorajewskiego.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

 Ze sportowym pozdrowieniem:  Dorota Adamczewska i Dorota Tumiłowicz-Lesiuk