W środę 25.09.2019r. uczniowie ZS Szubin, w szczytnym celu, wystartowali w kolejnej edycji w ramach biegu charytatywnego organizowanego przez Szubiński Klub Biegacza „Biegam bo lubię”. Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny, pierwszą była grupa mieszana, a drugą męską. Zgodnie z zamysłem i  ideą biegów, każde okrążenie stadionu, zapewnia ciepły posiłek dla potrzebującego.

 

Drużyna męska o nazwie „Ekipa z błękitnego jeep-a” podarowała ponad 40 posiłków i zajęła zaszczytne II miejsce w klasyfikacji ogólnej, natomiast druga drużyna o nazwie „Szybkie wiewióry” przekazała prawie 30 posiłków. To wspaniały wynik tym bardziej, że byliśmy jedyną szkołą, która oficjalnie zameldowała się na starcie i to w podwójnym składzie!!!

Dziewczęta i chłopcy wykazali się ogromnym sercem i determinacją, żeby wspomóc innych!!!

 

                       WIELKIE  DZIĘKI, BYLIŚCIE  WSPANIALI !!!

 

Podziękowanie dla:

Martyny Popielarz, Kingi  Waszak, Zuzanny Staśkiewicz, Dominiki Hejnickiej, Anny Pęczek, Zuzanny Masłowskiej, Sylwii Kaina, Krystiana Wiśniewskiego, Mateusza Wojtczaka, Wojciecha Wełnińskiego, Gracjana Gałązki,  Kasjana Walczaka, Gracjana Konewki, Kacpra Tchórzewskiego i Dawida Konewki

 

                                                                                                Ze sportowym pozdrowieniem opiekunowie: 

                                                                                               Dorota Tumiłowicz-Lesiuk i Mateusz Smoliński.