23 października 2016 roku w Paterku odbyły się Mistrzostwa Powiatu Nakielskiego w biegach przełajowych indywidulanych na dystansie 2000 m , Uczniowie naszej szkoły w składzie : Brajan Broda, Mikołaj Jerzakowski, Marcin Kockowski, Mateusz Wojtczak Kacper Siekierski godnie reprezentowali naszą szkołę zajmując czołowe miejsca.

Do finału wojewódzkiego zakwalifikowało się tylko 2 uczniów:

I mc-ce w kategorii zawodników bez licencji zajął Mikołaj Jerzakowski

I m-ce w kategorii zawodników z licencją (zawodnika trenującego w klubie) zajął Brajan Broda

SERDECZNIE GRATULUJEMY! 

 

7 października w Dolinie Śmierci w Bydgoskim Fordonie odbędą się finały wojewódzkie i w ten dzień wszyscy uczniowie w naszej szkole zamiast długopisów trzymają kciuki :) 

ŻYCZYMY POWODZENIA 

kilka zdjęć z zawodów w Paterku ...