30 listopada 2020r.w ramach projektu „Inny wymiar logistyki-magazynowanie” odbył się III Powiatowy Turniej Wiedzy o Logistyce pod patronatem Starosty Nakielskiego.

W turnieju udział brali uczniowie technikum z Zespołu Szkół im. prof. Emila Chroboczka w Szubinie oraz Zespołu Szkół Żeglugi Śródlądowej im. kmdr. Bolesława Romanowskiego w Nakle nad Notecią. Koordynatorem projektu „Inny wymiar logistyki-magazynowanie” jest p. Agnieszka Bubczyk i dzięki współpracy z nauczycielem z Zespołu Szkół Żeglugi Śródlądowej p. Michałem Swobodą udało się zorganizować III Powiatowy Turniej Wiedzy o Logistyce pod patronatem Starosty Nakielskiego. Tegoroczny turniej odbył się na platformie Microsoft Teams, podczas którego 13 uczniów musiało się zmierzyć z 25 pytaniami testowymi jednokrotnego wyboru. Zagadnienia testu dotyczyły gospodarki magazynowej i żeglugi śródlądowej. Wyniki III Powiatowego Turnieju Wiedzy o Logistyce przedstawiają się następująco:

I miejsce – Wojciech Wełniński – ZS Szubin,

II miejsce – Klaudia Pozorska, Mikołaj Polaszewski i Magdalena Tomaszewska – ZS Szubin,     

III miejsce – Baranowska Weronika, Iciek Julia – ZSŻŚ Nakło nad Notecią.

Wszystkim uczniom dziękujemy za udział i gratulujemy. Życzymy dalszych sukcesów.