Dnia 18 listopada 2020r. odbył się IV Turniej Wiedzy o LMDS zorganizowany w ramach projektu "Inny wymiar logistyki-magazynowanie".

W rozgrywkach wzięło udział 10 uczniów z klas II, III i IV Technikum, którzy kształcą się w zawodzie technik logistyk. W tym roku turniej odbył się w formie zdalnej na platformie Microsoft Teams i obejmował zagadnienia dotyczące przede wszystkim magazynowania i formowania paletowych jednostek ładunkowych. Uczniowie musieli rozwiązać test składający się z 15 zadań, zarówno test wyboru jak również zadania otwarte. IV Turniej Wiedzy o Logistyce wpisał się już na stałe w kalendarz szkoły a uczniowie, którzy zajęli miejsca od I - IV wezmą udział w III Powiatowym Turnieju Wiedzy o Logistyce. Wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w tym turnieju dziękujemy za zaangażowanie i poświęcony czas,natomiast wyniki wyglądają następująco:

I miejsce - 31/31 pkt Wojciech Wełniński
II miejsce - 30/31 pkt Klaudia Pozorska i Mikołaj Polaszewski
​III miejsce - 26/31 Magdalena Tomaszewska i Patrycja Makarońska
​IV miejsce - 21/31 pkt Wiktoria Sikorska
​V i VI miejsce - Marcel Katafiasz, Malwina Szulc, Łukasz Nalazek oraz Aleksander Schmidt
 
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. III Powiatowy Turniej Wiedzy o Logistyce pod patronatem Starosty Nakielskiego odbędzie się 30 listopada 2020r. o godzinie 14.15 (zespół KONKURSY). W III Powiatowym Turnieju Wiedzy o Logistyce biorą również udział uczniowie z Zespołu Szkół Żeglugi Śródlądowej w Nakle nad Notecią. Turniej odbędzie się na platformie MS Teams.