MIEJSCA  PRAKTYK  DLA  PRACOWNIKÓW  MŁODOCIANYCH -  RÓŻNE  ZAWODY


I. SPRZEDAWCA:

1. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe ,, BER” , Grzegorz Berend, Sklep ,,ZIOMAL” ul. Ogrodowa 2, 89-200 Szubin, tel. 503 070 001

2.  P. W. Meblomarket ,,ANNA”, Anna Owczarz, sklep nr 2, 89-200 Szubin, ul. Kcyńska 35, tel. 384 21 33

3.  Sklep Nabiałowo-Spożywczy, Arleta Pechta, ul 3 Maja 8, 89-200 Szubin,  tel. 384 26 90

4. Sklep Wielobranżowy ,,LUX”, Magdalena Nowak, ul. 3 Maja 6, 89-200 Szubin, pełnomocnik: Jan Kostecki, tel. 384 98 19

5.  Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe, Teresa Grunwald, ul. Słoneczna 15, Kołaczkowo, 89-200 Szubin, tel. 384 59 85

6. Gminna Spółdzielnia ,, Samopomoc Chłopska”, ul. Jana Pawła II 21, 89-200 Szubin,  tel. 384-28-77

7. Sklep Spożywczo-Przemysłowy, Katarzyna Piotrowska-Nowak, ul. Bydgoska 30, Tur, 89-200 Szubin, tel. 607 102 468

8. ,,HERMES’’, Danuta Jabłońska, ul. Rynek 2, 89-200 Szubin, tel. 384 99 77

9. Sklep Wielobranżowy, Marek Kornalewicz, Tur, ul. Bydgoska 19, 89-200 Szubin,  tel. 384 54 35

10. Firma ,, MAWIS” Sp. Z o. o. , Szubin Wieś 27 , tel. 384 32 42,   384 04 86, Sklepy:
Sklep ,, FAMILIJNY’’, ul. 3-go Maja 5, 89-200 Szubin, tel. 384 82 95
DROGERIA ul. 3-go Maja 15, 89-200 Szubin, tel. 384 29 16
CUKIERNIA – SPOŻYWCZY, ul. 3-go Maja 28, 89-200 Szubin, tel. 384 26 20
DROGERIA     89-240 Kcynia, ul. Rynek 13, tel. 384 19 49

11. ,,PLUS’’  AGD RTV , A. D. P. PRZYTARSCY Sp. J., sklep w Szubinie,  ul. 3-go Maja 3, tel. 384 93 33

12. P. H. U ,,ALMAR’’, Alfreda Lis, Księgarnia-kwiaciarnia, ul. 3-go Maja 20a, 89-200 Szubin, tel. 384 33 22,    384 31 77
13. Sklep Rolno-Spożywczy, Barbara Kwasek, ul. 3-go Maja 2, 89-200 Szubin, tel. 384 26 80


II. KUCHARZ

1.   JOWISZ – DODATKI  DO  ZYWNOŚCI  Sp. z o.o. , MOTEL  ,, SAGA’’ Zamość k/ Rynarzewa, tel. 384 00 01
2. MOTEL  ,,TRAMP’’  PUH, D. SZ. W. ŁAPKA, ul. Jana Pawła II 40, 89-200 Szubin, tel. 384 26 44,   384 96 44, tel. k. 607 589 836
3. P. P. H. U. ,,BRD’’, Romana Damrath, Wąsosz, ul. Letnia 4, tel. 384 22 71,   Szubin, ul. Jana Pawła II 44, tel. 384 91 93
4. P. H. U. EXPORT – IMPORT PIZZERIA ,, Pod Kredensem”, Krzysztof Chuderewicz, ul. J. Dąbrowskiego 20a, tel. 384 93 97
5. RESTAURACJA  STAROPOLSKA s.c., Halina Pyszczyńska ,Stefan Wołowicz, Kowalewo, ul. Leśna 3a, 89-200 Szubin, tel. 384 30 61,  
6. Restauracja ,, STARY  BROWAR” , Wiesław Nitka,  89-200 Szubin, ul. Browarna 10, tel.  k. 600 017 403   600 017 304


III.     CUKIERNIK

1. PIEKARNIA – CIASTKARNIA , Grzegorz Grobelski, ul. 3-go Maja 17,  89-200 Szubin, tel. 384 21 29
2. CUKIERNIA  I  SKLEPY  SPOŻYWCZE, Grażyna Roza-Górna , ul. Kopernika 5a, 88-400 Żnin, tel. 302 01 36
3. IBIS NOWE TECHNOLOGIE Sp. z o.o.; ul. Św. Marcina, 89-200 Szubin,  tel. 391-02-00

 
IV. PIEKARZ

1. IBIS  NOWE  TECHNOLOGIE Sp. z o. o., ul. Św. Marcina, 89-200 Szubin,  tel. 391 02 00
2. ZAKŁAD  PIEKARNICZY, Andrzej Klonowski, Występ, ul. Goździkowa 4,  89-100 Nakło n. Not., tel. 385 11 95
3. ZAKŁAD  PIEKARNICZY, Błażej Perka, ul. 3-go Maja 8, 89-200 Szubin,  tel. 384 87 70


V. FRYZJER

1. ZAKŁAD  FRYZJERSKI  DAMSKO-MĘSKI, Marian Szymański, ul. J. Dąbrowskiego 20h, 89-200 Szubin, tel. 384 37 47
2. SALON  FRYZJERSKO-KOSMETYCZNY, Anna Kacak - Ratajewska,  ul. M. Konopnickiej 3, 89-200 Szubin, tel. 384 36 71
3. ZAKŁAD FRYZJERSKI, Grażyna Rejment, ul. 3-go Maja 9, 89-200 Szubin,  tel. 384 36 48
4. ZAKŁAD  FRYZJERSKI  DAMSKO-MĘSKI, Renata Wajgelt, Królikowo,  ul. Zaleska 5, 89-200 Szubin, tel. 384 78 98
5. ZAKŁAD FRYZJERSKI DAMSKO-MĘSKI, Żaneta Garstecka, ul. Winnica 13, 89-200 Szubin, t. k. 886 160 592
6. SALON FRYZJERSKO-KOSMETYCZNY, Małgorzata Dudek, ul Sędziwoja Pałuki 5, 89-200 Szubin, tel. 514 662 150

 

VI.   MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

1. MECHANIKA POJAZDOWA, Norbert Nosal, ul. Bydgoska 19a, 89-205 Tur,  tel. 384 05 73, tel.  384 52 59,
2. PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE, Piotr Trzciński, ul. Pałucka 39,  89-200 Szubin, tel. 384 38 41, t.k. 601 673 823
3. PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO- USŁUGOWE ,,LEKSUS”., Ryszard Kuźma, ul. M. Konopnickiej 8, 89-200 Szubin , tel. 384 21 32,
4. MECHANIKA POJAZDOWA I ŚLUSARSTWO, Piotr Wróblewski, ul. Sienkiewicza 12/1, 89-200 Szubin,
5. MECHANIKA MASZYN I MECHANIKA POJAZDOWA – USŁUGI, Karol MECKIEN, Kowalewo 34a, 89-200 Szubin, tel. 384 28 06
6. FIRMA USŁUGOWA ,,WOLF”, Kazimierz Wilczyński, ul. Polna 6, 89-200 Zamość k/ Rynarzewa, tel. 384 00 33,


VII.  LAKIERNIK

1. PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO- USŁUGOWE ,,LEKSUS”., Ryszard Kuźma, ul. M. Konopnickiej 8, 89-200 Szubin , tel. 384 21 32,
2. ZAKŁAD MECHANIKI, BLACHARSTWA I LAKIERNICTWA SAMOCHODOWEGO, Zbigniew Makowiecki, ul. Winnica 67, 89-200 Szubin, tel. 384 39 48, t. k. 601 920 520
3. ZAKŁAD LAKIERNICTWA AUTO-HANDEL, Zbigniew Stępień, ul. Szubińska 8, 89-240 Kcynia
4. LAKIERNICTWO I BLACHARSTWO POJAZDOWE, Ireneusz Kolasiński, Występ, ul. Wiejska 33, 89-100 Nakło n. Not. t.k. 607 668 808

 
VIII.  BLACHARZ SAMOCHODOWY

1. PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO- USŁUGOWE ,,LEKSUS”., Ryszard Kuźma, ul. M. Konopnickiej 8, 89-200 Szubin , tel. 384 21 32,
2. P.P.H.U. K.K. TRANS-KRAJ, Krzysztof Nosal, Szubin-Wieś 6a, tel. 384 90 23,  tel. 384 83 35
3. ZAKŁAD MECHANIKI I BLACHARSTWA POJAZDOWEGO, Piotr Jaworski, Kowalewo, ul. Pałucka 37, 89-200 Szubin, tel. 384 33 44,
4. MECHANIKA, BLACHARSTWO POJAZDOWE, Bogdan Deja, 89-200 Szubin, Olek 7, tel. 384 52 51
5. ZAKŁAD MECHANIKI, BLACHARSTWA I LAKIERNICTWA SAMOCHODOWEGO, Zbigniew Makowiecki, ul. Winnica 67, 89-200 Szubin,
 tel. 384 39 48, t. k. 601 920 520


IX.  ELEKTROMECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

1. FIRMA USŁUGOWA ,,WOLF”, Kazimierz Wilczyński, ul. Polna 6, 89-200 Zamość k/ Rynarzewa, tel. 384 00 33,
2. SERWIS ELEKTROMECHANIKI POJAZDOWEJ, HANDEL ART. PRZEM. I MOTORYZACYJNYMI, Mirosław Waszak , ul. Sienkiewicz 25, 89-200 Szubin, tel. 384 35 44,
3. ZAKŁAD ELEKTROMECHANIKI POJAZDOWEJ, Zbigniew Serówka, Kołaczkowo, ul. Rzemieślnicza 2, 89-200 Szubin,
4. PAŁUCKIE CENTRUM MOTORYZACYJNE, Auto-serwis, Naprawa, Kupno, Sprzedaż, Komis, Czesława Kurek, ul. 700-lecia 33, 88-400 Żnin, tel. 302 12 21,
5. ZAKŁAD ELEKTROMECHANIKI POJAZDOWEJ, Grzegorz Skóra, ul. Łokietka 57,85-200 Bydgoszcz, tel. 321 34 52,

 

X.  ELEKTRYK

1. ,, INTEX”, Jarosław Janowski, Kołaczkowo 22, 89-200 Szubin, tel. 602 858 427, tel. 506 031 501,
2. PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-PRODUKCYJNE ROBÓT ELEKTROENERGETYCZNYCH ,, ELTEMAR”, Marek Patela, ul. Powst. Wlkp. 7 , 89-200 Szubin, tel. 384 81 23, t. k. 601 646 590,
3. INSTALATORSTWO ELEKTRYCZNE, Roman Janowski, Zamość ul. Klonowa 7, 89-200 Szubin, tel. 384 55 50,


XI.  OPERATOR OBRABIAREK SKRAWAJĄCYCH

1. ZAKŁAD PRODUKCYJNO-USŁUGOWY ,, TOLKMET”, Arkadiusz Kluj, Szubin-Wieś 37?2, 89-200 Szubin, tel. 384 92 23, t.k. 605 370 725,


XII.  MONTER INSTALACJI I URZĄDZEŃ SANITARNYCH

1. ZAKŁAD INSTALACJI SANITARNYCH wod.-kan.; gaz i c.o., Jan Kliś, ul. Moniuszki 13, 89-100 Naklo nad Notecią, tel. 385 33 19, t.k. 608 828 732,
2. PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT INŻYNIERYJNO-SANITARNYCH ,,PRIS”, Grzegorz Kapturski, Kruszyn Krajeński, ul. Kolejowa 3, tel. 381 48 66, 581 49 69

 
XIII.  MALARZ-TAPECIARZ

1. PRACOWNIA MALARSKA, Artur Kornalewicz, ul. Bydgoska 22a, 89-205 Tur, tel. 384 53 56, 57; t. k. 604 574 161,
2. ZAKŁAD REMONTOWO-BUDOWLANY ,, WIMUR”, Piotr Winiecki, Kołaczkowo, ul. Powst. Wlkp.17, 89-200 Szubin, tel. 384 00 92


XIV.  MURARZ

1. ZAKŁAD REMONTOWO-BUDOWLANY ,, WIMUR”, Piotr Winiecki, Kołaczkowo, ul. Powst. Wlkp.17, 89-200 Szubin, tel. 384 00 92
2. FIRMA HANDLOWO—USŁUGOWA, Mieczysław Nowak, ul. Wyspiańskiego 2, 89-200 Szubin, tel. 384 88 87, t. k. 603 744 410,
3. ZAKŁAD  BUDOWLANY  SECONDARY  HOUSE  BUILDING  SCHOOL, Leszek Rutkowski, ul. Brzozowa 6, 89-200 Szubin, t.k. 723 031 222,

XV.  STOLARZ

1. ,,HANER” Spółka z o.o., 85-858 Bydgoszcz, ul. T. Boya Żeleńskiego 1, tel. 360 34 10, ZAKŁAD DĄBRÓWKA SŁUPSKA, 89-200 Szubin,
2. ZAKŁAD STOLARSKO-KOŁODZIEJSKI, Jan Makowiecki, Ireneusz Makowiecki, ul. Konopnickiej 7, 89-200 Szubin, tel. 384 23 74,
3. USŁUGI BUDOWLANE, Andrzej Ostrowski, ul. Czerwonego Krzyża 41/1,  85-338 Bydgoszcz, t. k. 607 109 835

XVI.  MONTER  ELEKTRONIK

1. USŁUGI RTV, Grzegorz Mydlikowski, 88-400 Żnin, ul. Ogrodowa 3,  tel. 302 04 98,


XVII.  ROLNIK

1. PRZEDSIĘBIORSTWO ROLNO-SPOŻYWCZE ,,BRZYSKO-ROL” Sp. z o. o., Brzyskorzystewko, tel. 302 95 22,
2. GOSPODARSTWO ROLNE, Staszałek Zbigniew, Ciężkowo 18, 89-207 Królikowo, tel. 384 78 93,
3. GOSPODARSTWO ROLNE, Magdalena Parfianowicz-Strzyżewska, Marek Strzyżewski, Suchoręcz, 89-240 Kcynia, tel. 589 36 54,

XVIII.  DEKARZ


1. PERFEKT PUHP ZAKŁAD BLACHARSKO-DEKARSKI, Ryszard Piwowski, ul. Gniewkowska 48, 85-182 Bydgoszcz, tel. 524 32 52, tel. 371 42 81,