MIEJSCA  PRAKTYK  DLA  PRACOWNIKÓW  MŁODOCIANYCH -  RÓŻNE  ZAWODY

 

 

I.                   MAGAZYNIER LOGISTYK

1.       Veni S.A. Huta Szkła Tur

2.       Hurtownia Motoryzacyjna GORDON - Jacek Gordon ,ul. Poznańska 62, 89-200 Zamość

3.       Przedsiębiorstwo Wielobranżowe  Lechpol Sp. z o.o., ul. Jana Pawła II 36,89-200 Szubin

II.                SPRZEDAWCA:

1.       Gminna Spółdzielnia ,, Samopomoc Chłopska”, ul. Jana Pawła II 21, 89-200 Szubin,  tel. 384-28-77

2.       Firma ,, MAWIS” Sp. Z o. o. , Szubin Wieś 27 , tel. 384 32 42,   384 04 86,

Sklepy:
    Sklep ,, FAMILIJNY’’, ul. 3-go Maja 5, 89-200 Szubin, tel. 384 82 95
    DROGERIA ul. 3-go Maja 15, 89-200 Szubin, tel. 384 29 16
    CUKIERNIA – SPOŻYWCZY, ul. 3-go Maja 28, 89-200 Szubin, tel. 384 26 20
    DROGERIA     89-240 Kcynia, ul. Rynek 13, tel. 384 19 49

3.       Sklep Rolno-Spożywczy, Barbara Kwasek, ul. 3-go Maja 2, 89-200 Szubin, tel. 384 26 80

4.       PPHU MIRELLA, Mirella Siewkowska, ul. 3maja 27; 89-200 Szubin

5.       HANDEL USŁUGI  M. Konopacki  88-400 Żnin – Drogeria w Szubinie, ul. Nakielska

6.       ABS Sp. Jawna E.Cz. Bińczyk, A.R. Świtalscy, ul. Jana Pawła II 48, 89-200 Szubin

7.       ANKA Sklep Kosmetyczny Ewa Skupniewicz, ul. Rynek 3, 89-100 Nakło nad Notecią

8.       ,,PLUS’’  AGD RTV , A. D. P. PRZYTARSCY Sp. J., sklep w Szubinie,  ul. 3-go Maja 3,  tel. 384 93 33

9.        Grzegorz Berend PHU Ber, Sklep ZIOMALE ul. Ogrodowa 2, 89-200 Szubin tel:  503 070 001

 

 

III.             KUCHARZ

1.       MOTEL  ,,TRAMP’’  PUH, D. SZ. W. ŁAPKA, ul. Jana Pawła II 40, 89-200 Szubin, tel. 384 26 44,  384 96 44, tel. k. 607 589 836

2.       Restauracja ,, STARY  BROWAR” , Wiesław Nitka,  89-200 Szubin, ul. Browarna 10, tel.  k. 600 017 403 ,600 017 304

3.       LIVE FOOD A. Zielińska, T. Prusecki, Bydgoszcz

4.       JEDYJNKA – T. Kosiński, P. Rogowski, Bydgoszcz

5.       STARY SPICHLERZ – L. Armatowski, ul. powstańców Wielkopolskich 4, 89-100 Nakło nad Notecią

IV.               CUKIERNIK

1.       PIEKARNIA – CIASTKARNIA , Grzegorz Grobelski, ul. 3-go Maja 17,  89-200 Szubin, tel. 52 384 21 29

2.       JAN-DAR Sp. z o.o. - D. Grochola, ul. Rzemieślnicza 2, 89-200 Zamość

3.       Rem Marco s.c. PPHU Cieślewicz L.R. , ul. Przemysłowa 6; 86-005 Białe Błota

4.       Zakład piekarniczo – Cukierniczy ROGALIK – G. Marchlewicz, ul. Ogrodowa 9; 89-203 Rynarzewo

V.                  PIEKARZ

1.       ZAKŁAD  PIEKARNICZY, Błażej Perka, ul. 3-go Maja 8, 89-200 Szubin,  tel. 384 87 70

VI.              FRYZJER

1.       ZAKŁAD  FRYZJERSKI  DAMSKO-MĘSKI, Marian Szymański, ul. J. Dąbrowskiego 20h, 89-200 Szubin, tel. 384 37 47

2.       SALON  FRYZJERSKO-KOSMETYCZNY, Anna Kacak - Ratajewska, ul. M. Konopnickiej 3, 89-200 Szubin, tel. 384 36 71

3.       ZAKŁAD FRYZJERSKI, Grażyna Rejment, ul. 3-go Maja 9, 89-200 Szubin,  tel. 384 36 48

4.       SALON FRYZJERSKO-KOSMETYCZNY, Małgorzata Dudek, ul Sędziwoja Pałuki 5, 89-200 Szubin, tel. 514 662 150

5.       Studio Urody – K. Łukaszewska, Szubin

6.       Salon fryzjerski „OLIWIA” W. Buczkowska, Zamośc, ul. Bukowa 5/Rynarzewo

7.       ANNA – A. Służewska, Szubin

VII.           MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

1.       AUTO MOTO Stanisław Zieliński, ul. Jana Pawła II 31, 89-200 Szubin

2.       MECHANIKA POJAZDOWA, Norbert Nosal, ul. Bydgoska 19a, 89-205 Tur,  tel. 384 05 73, tel.  384 52 59

3.       PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE, Piotr Trzciński, ul. Pałucka 39,  89-200 Szubin, tel. 384 38 41, tel. kom. 601 673 823

4.       TRANS KRAJ – Krzysztof Nosal, Szubin Wieś 6a

5.       MECHANIKA POJAZDOWA I ŚLUSARSTWO, Piotr Wróblewski, ul. Sienkiewicza 12/1, 89-200 Szubin,

VIII.        LAKIERNIK

1.       ZAKŁAD MECHANIKI, BLACHARSTWA I LAKIERNICTWA SAMOCHODOWEGO, Zbigniew Makowiecki, ul. Winnica 67, 89-200 Szubin, tel. 384 39 48, t. k. 601 920 520

IX.              BLACHARZ SAMOCHODOWY

1.     ZAKŁAD MECHANIKI I BLACHARSTWA POJAZDOWEGO, Piotr Jaworski, Kowalewo,   ul. Pałucka 37, 89-200 Szubin, tel. 384 33 44,

X.             ELEKTROMECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

1.     SERWIS ELEKTROMECHANIKI POJAZDOWEJ, HANDEL ART. PRZEM. I MOTORYZACYJNYMI, Mirosław Waszak , ul. Sienkiewicz 25, 89-200 Szubin, tel. 384 35 44,

2.       TRYSKOTECH – T. TRYSKO Szubin

XI.         ELEKTRYK

1.     ,, INTEX”, Jarosław Janowski, Kołaczkowo 22, 89-200 Szubin, tel. 602 858 427, tel. 506 031 501,

2.     PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-PRODUKCYJNE ROBÓT ELEKTROENERGETYCZNYCH ,, ELTEMAR”, Marek Patela, ul. Powst. Wlkp. 7 , 89-200 Szubin, tel. 384 81 23, t. k. 601 646 590,

3.       Przedsiębiorstwo Wielobranżowe ATELBUD Andrzej Tyma, ul. Ks. Schulza 9, 85-315 Bydgoszcz,

    XII.         OPERATOR OBRABIAREK SKRAWAJĄCYCH

1.       ZAKŁAD PRODUKCYJNO-USŁUGOWY ,, TOLKMET”, Arkadiusz Kluj, Szubin-Wieś 37?2, 89-200 Szubin, tel. 384 92 23, tel. kom. 605 370 725,

2.       ŚWIĄTEK - L. Świątek, ul. Żywiecka 3, 85-378 Bydgoszcz

XIII.             MURARZ - TYNKARZ

1.       ZAKŁAD REMONTOWO-BUDOWLANY ,, WIMUR”, Piotr Winiecki, Kołaczkowo, ul. Powstańców Wlkp.17, 89-200 Szubin, tel. 384 00 92

2.       FIRMA HANDLOWO—USŁUGOWA, Mieczysław Nowak, ul. Wyspiańskiego 2, 89-200 Szubin, tel. 384 88 87, t. k. 603 744 410,

3.       ZAKŁAD  BUDOWLANY  SECONDARY  HOUSE  BUILDING  SCHOOL, Leszek Rutkowski, ul. Brzozowa 6, 89-200 Szubin, tel. kom. 723 031 222,

4.       Usługi Remontowo Budowlane Janusz Gonia, Kcynia, Krzepiszyn 3 lok 1

XIV.           STOLARZ

1.       ZAKŁAD STOLARSKO-KOŁODZIEJSKI, Jan Makowiecki, Ireneusz Makowiecki, ul. Konopnickiej 7, 89-200 Szubin, tel. 384 23 74,

XV.             DEKARZ

1.       PERFEKT- R. Piwowski; Bydgoszcz