ROZETKA PATRIOTYCZNA 

           W ramach współpracy szkoły  z OHP klasa II ZSZ podjęła się wykonania kokardy patriotycznej z okazji zbliżającej  się  uroczystości Święta Niepodległości.

         Pracy było mnóstwo, więc podzieliliśmy nasze działania na dwa dni. Pierwsze spotkanie odbyło się  24 października, na  którym przygotowywaliśmy  potrzebne elementy: przykrawaliśmy  białą i czerwoną wstążkę, wykrawaliśmy z białego filcu serce rozetki , upinaliśmy szpilkami i fastrygowaliśmy kontrafałdy oraz mocowaliśmy zapięcia.

         Drugie nasze spotkanie nastąpiło dnia 7 listopada. Wszystkie wykonane wcześniej elementy mogliśmy połączyć w całość. Musieliśmy wykazać się zdolnościami krawieckimi, które wielu z nas po raz pierwszy w życiu odkryło. Mimo przeciwności losu  była to świetna przygoda.

         Rozetki zostały przekazane na ręce Pani Dyrektor Elżbiety Nowickiej . Mamy nadzieję, że nasze rozetki uświetnią gminne uroczystości z okazji 11 listopada i niejedną patriotyczną uroczystość szkolną.