Plan lekcji dla klasy IV TL

 Wychowawca: Aneta Szudy

DNI

TYGODNIA

KOLEJNOŚĆ

GODZIN LEKCYJNYCH

CZAS TRWANIA LEKCJI

Klasa 4 TL

 

Wychowawca

Aneta Szudy

PONIEDZIAŁEK

1

  8:00-8:45

Historia i społeczeństwo

23

2

  8:50-9:35

Język angielski w logistyce

1

3

  9:40-10:25

Język angielski w logistyce

1

4

10:40-11:25

Język polski

23

5

11:30-12:15

Matematyka

21

6

12:20-13:05

Obsługa jednostek zewnętrznych    gr1/ / Planowanie przepływu zasobów i informacjigr2

25/14

7

13:25-14:10

/Obsługa jednostek zewnętrznych   gr2

/25

8

14:15-15:00

 

 

9

15:05-15:50

 

 

10

15:55-16:40

 

 

WTOREK

1

  8:00-8:45

Język angielskirozszerzony

1

2

  8:50-9:35

Matematyka

21

3

  9:40-10:25

Matematyka

21

4

10:40-11:25

Obsługa jednostek zewnętrznych    gr1/ / Planowanie przepływu zasobów i informacjigr2

25/14

5

11:30-12:15

Obsługa jednostek zewnętrznych    gr1/ / Planowanie przepływu zasobów i informacjigr2

25/14

6

12:20-13:05

Logistyka w jednostkach gospodarczych i administracyjnych

24

7

13:25-14:10

 Język angielskiw

2

8

14:15-15:00

  Język angielskiw

2

9

15:05-15:50

Religia

11

10

 

Religia

11

ŚRODA

1

  8:00-8:45

Język angielski

1

2

  8:50-9:35

Język angielski

1

3

  9:40-10:25

Matematyka

21

4

10:40-11:25

Matematyka

21

5

11:30-12:15

Historia i społeczeństwo

23

6

12:20-13:05

Planowanie przepływu zasobów i informacji gr1/ Obsługa jednostek zewnętrznych gr2   

14/

25

7

13:25-14:10

Obsługa jednostek zewnętrznych    gr1/

25/

8

14:15-15:00

Obsługa jednostek zewnętrznych    gr1/

25/

9

15:05-15:50

 

 

10

15.55-16.40

 

 

CZWARTEK

1

  8:00-8:45

Język angielski rozszerzony

1

2

  8:50-9:35

Język polski

23

3

  9:40-10:25

Matematyka

21

4

10:40-11:25

Wychowanie fizyczne

 

5

11:30-12:15

Wychowanie fizyczne

 

6

12:20-13:05

Planowanie przepływu zasobów i informacji gr1/ Obsługa jednostek zewnętrznych gr2   

14/25

7

13:25-14:10

Zajęcia z wychowawcą

21

8

14:15-15:00

 Język angielskiw

2

9

15:05-15:50

/ Obsługa jednostek zewnętrznych gr2   

25

10

15.55-16.40

 

 

PIĄTEK

1

  8:00-8:45

Wychowanie fizyczne

 

2

  8:50-9:35

Język angielski rozszerzony

1

3

  9:40-10:25

Język angielski w logistyce

1

4

10:40-11:25

Język polski

23

5

11:30-12:15

Planowanie przepływu zasobów i informacji gr1/ Obsługa jednostek zewnętrznych gr2   

13/25

6

12:20-13:05

Planowanie przepływu zasobów i informacji gr1/ Obsługa jednostek zewnętrznych gr2   

13/25

7

13:25-14:10

Logistyka w jednostkach gospodarczych i administracyjnych

24

8

14:15-15:00

Obsługa jednostek zewnętrznych    gr1/ / Planowanie przepływu zasobów i informacjigr2

25/14

9

15:05-15:50

Logistyka w jednostkach gospodarczych i administracyjnych

24