HARMONOGRAM  KONSULTACJI  DLA SŁUCHACZY LICEUM  OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO  DLA  DOROSŁYCH

KLASA III  SEMESTR V  ROK SZKOLNY 2019/2020

Opiekun: Anna Miśnik

Harmonogram konsultacji  

Data  

 

Nr

zajęć

Liczba 

godzin

Godz.

 

Przedmiot

 

Nauczyciel

 

 Sala

 

13.09.2019

 1-5

    5

 15.50-17.20

17.25-18.55

19.00-19.45

 Geografia

Anna Smolińska

 12

 

14.09.2019     

 1-5

   5

  8.00-9.30

9.35-11.05

11.10-11.55

 Język angielski

 Karina Tomczyk

 11

 6-10

    5

 12.00-13.30

13.35-14.20

14.25-15.55

 Matematyka 

 Anna Miśnik

 12

 

 20.09.2019

 1-5

    5

15.50-17.20

17.25-18.55

19.00-19.45

  Geografia

 Anna Smolińska

12

 

 

21.09.2019

 

 

 1-5

    5

 

  8.00-9.30

9.35-11.05

11.10-11.55

 Matematyka

Anna Miśnik

12

6-10

   5

12.00-13.30

13.35-14.20

14.25-15.55

Język polski

Małgorzata Tubiszewska

11

 

27.09.2019

 1-5

   5

 

 15.50-17.20

17.25-18.55

19.00-19.45

  Geografia

 

Anna Smolińska

12

 

 28.09.2019

 1-5

   5

 

 8.00-9.30

9.35-11.05

11.10-11.55

 Język polski

 

 Małgorzata Tubiszewska

11

 

6-10

 

   5

 

12.00-13.30

13.35-14.20

14.25-15.55

Język angielski

  Karina Tomczyk

12

 

25.10.2019

 1-5

    5

15.50-17.20

17.25-18.55

19.00-19.45

 Język angielski

 Karina Tomczyk

 12

26.10.2019

 1-5

      5

8.00-9.30

9.35-11.05

11.10-11.55

Matematyka

  Anna Miśnik

12

6-10

     5

 

12.00-13.30

13.35-14.20

14.25-15.55

  Język polski

Małgorzata Tubiszewska

11

08.11.2019

1-5

5

15.50-17.20

17.25-18.55

19.00-19.45

Geografia

Anna Smolińska

12

09.11.2019

 1-5

     5

 8.00-9.30

9.35-11.05

11.10-11.55

 Język polski

Małgorzata Tubiszewska

 11

 6-10

    5

 

12.00-13.30

13.35-14.20

14.25-15.55

  Matematyka

Anna Miśnik

 12

15.11.2019 

1-5

     5

 

15.50-17.20

17.25-18.55

19.00-19.45

 Język angielski

 Karina Tomczyk

 1

16.11.2019  

 1-5

     5

8.00-9.30

9.35-11.05

11.10-11.55

 Język polski

 Małgorzata Tubiszewska

12

 6-10

     5

 12.00-13.30

13.35-14.20

14.25-15.55

 Matematyka

 Anna Miśnik

 11

22.11.2019

1-5

5

15.50-17.20

17.25-18.55

19.00-19.45

Geografia

Anna Smolińska

12

23.11.2019

1-5

5

8.00-9.30

9.35-11.05

11.10-11.55

Język polski

Małgorzata Tubiszewska

12

6-10

5

12.00-13.30

13.35-14.20

14.25-15.55

 Matematyka

Anna Miśnik

11

29.11.2019

1-5

5

15.50-17.20

17.25-18.55

19.00-19.45

Geografia

Anna Smolińska

1

30.11.2019

 1-5

5

8.00-9.30

9.35-11.05

11.10-11.55

Język polski

Małgorzata Tubiszewska

12

 6-10

5

12.00-13.30

13.35-14.20

14.25-15.55

Język angielski

Karina Tomczyk

11

06.12.2019

1-5

5

15.50-17.20

17.25-18.55

19.00-19.45

Geografia

Anna Smolińska

12

07.12.2019

1-5

5

8.00-9.30

9.35-11.05

11.10-11.55

Matematyka

Anna Miśnik

11

5-10

5

12.00-13.30

13.35-14.20

14.25-15.55

 Język polski

Małgorzata Tubiszewska

12

13.12.2019

1-5

5

15.50-17.20

17.25-18.55

19.00-19.45

Geografia

Anna Smolińska

12

14.12.2019

1-5

5

8.00-9.30

9.35-11.05

11.10-11.55

Matematyka

Anna Miśnik

11

6-8

2

12.00-13.30

 

Język polski

Małgorzata Tubiszewska

12

OD 13.30 EGZAMIN  USTNY

Geografia

Anna Smolińska

12

10.01.2020

1-5

5

15.50-17.20

17.25-18.55

19.00-19.45

Język angielski

Karina Tomczyk

12

11.01.2020

O 8.00 EGZAMIN  PISEMNY

Język polski

Małgorzata Tubiszewska

11

O 10.00 EGZAMIN PISEMNY

Matematyka

Anna Miśnik

11

17.01.2020

O 16.00 EGZAMIN PISEMNY

Język angielski

Karina Tomczyk

12

18.01.2020

OD 8.00 EGZAMIN USTNY

Język polski

Małgorzata Tubiszewska

12

OD 10.00 EGZAMIN USTNY

Matematyka

Anna Miśnik

14

25.01.2020

OD 16.00 EGZAMIN USTNY

Język angielski

Karina Tomczyk

11