HARMONOGRAM  KONSULTACJI  DLA SŁUCHACZY  LICEUM  OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO  DLA  DOROSŁYCH

KLASA II  SEMESTR III  ROK SZKOLNY 2019/2020

OPIEKUN : Małgorzata Tubiszewska

 

Data  

 

Nr

zajęć

Liczba 

godzin

Godz.

 

Przedmiot

 

Nauczyciel

 

 Sala

 

13.09.2019

 1-5

    5

 15.50-17.20

17.25-18.55

19.00-19.45

Język angielski gr1

Karina Tomczyk

 1

 

14.09.2019     

 1-5

   5

  8.00-9.30

9.35-11.05

11.10-11.55

 Matematyka 

 Anna Miśnik

 12

 6-10

    5

 12.00-13.30

13.35-14.20

14.25-15.55

 Historia i społeczeństwo

 Marek Rospenda

 11

 

 20.09.2019

 1-5

    5

15.50-17.20

17.25-18.55

19.00-19.45

 Język angielski gr2

 Karina Tomczyk

1

 

 

21.09.2019

 

 

 1-5

    5

 

  8.00-9.30

9.35-11.05

11.10-11.55

 Język polski

Małgorzata Tubiszewska

11

6-10

   5

12.00-13.30

13.35-14.20

14.25-15.55

Matematyka

Anna Miśnik

12

 

27.09.2019

 1-5

   5

 

 15.50-17.20

17.25-18.55

19.00-19.45

 Język angielski gr1

 

 Karina Tomczyk

1

 

 28.09.2019

 1-5

   5

 

 8.00-9.30

9.35-11.05

11.10-11.55

 Matematyka

 

 Anna Miśniki

12

 

6-10

 

   5

 

12.00-13.30

13.35-14.20

14.25-15.55

Język polski

 Małgorzata Tubiszewska

11

 

11.10.2019 

 1-5

     5

 

 15.50-17.20

17.25-18.55

19.00-19.45

 

 Język angielski gr2

Karina Tomczyk

1

 

12.10.2019     

 1-5

     5

 8.00-9.30

9.35-11.05

11.10-11.55

 Matematyka

Anna Miśnik

 12

 6-10

    5

 

12.00-13.30

13.35-14.20

14.25-15.55

  Język polski

Małgorzata Tubiszewska

 11

25.10.2019

 1-5

    5

15.50-17.20

17.25-18.55

19.00-19.45

 Geografia

  Anna Smolińska

 12

26.10.2019

 1-5

      5

8.00-9.30

9.35-11.05

11.10-11.55

 Język polski

 Małgorzata Tubiszewska

11

6-10

     5

 

12.00-13.30

13.35-14.20

14.25-15.55

 Matematyka

 Anna Miśnik

12

15.11.2019 

1-5

     5

 

15.50-17.20

17.25-18.55

19.00-19.45

 Geografia

 Anna Smolińska

 12

16.11.2019  

 1-5

     5

8.00-9.30

9.35-11.05

11.10-11.55

  Matematyka

 Anna Miśnik

12

 6-10

     5

 12.00-13.30

13.35-14.20

14.25-15.55

Język polski

 Małgorzata Tubiszewska

 11

22.11.2019

1-5

5

15.50-17.20

17.25-18.55

19.00-19.45

Język angielski gr1

Karina Tomczyk

1

23.11.2019

1-5

5

8.00-9.30

9.35-11.05

11.10-11.55

 Matematyka

Anna Miśnik

12

6-10

5

12.00-13.30

13.35-14.20

14.25-15.55

Historia i społeczeństwo

Marek Rospenda

11

29.11.2019

1-5

5

15.50-17.20

17.25-18.55

19.00-19.45

Język angielski gr2

Karina Tomczyk

1

30.11.2019

 1-5

5

8.00-9.30

9.35-11.05

11.10-11.55

Matematyka

Anna Miśnik

12

 6-10

5

12.00-13.30

13.35-14.20

14.25-15.55

Historia i społeczeństwo

Marek Rospenda

11

06.12.2019

1-5

5

15.50-17.20

17.25-18.55

19.00-19.45

Język angielski gr1

 

Karina Tomczyk

1

07.12.2019

1-5

5

8.00-9.30

9.35-11.05

11.10-11.55

Język polski

Małgorzata Tubiszewska

11

5-10

5

12.00-13.30

13.35-14.20

14.25-15.55

 Matematyka

Anna Miśnik

12

13.12.2019

1-5

5

15.50-17.20

17.25-18.55

19.00-19.45

Język angielski gr2

Karina Tomczyk

1

14.12.2019

1-5

5

8.00-9.30

9.35-11.05

11.10-11.55

Język polski

Małgorzata Tubiszewska

12

6-10

5

12.00-13.30

13.35-14.20

14.25-15.55

 Matematyka

Anna Miśnik

11

10.01.2020

1-5

5

15.50-17.20

17.25-18.55

19.00-19.45

Geografia

Anna Smolińska

12

11.01.2020

1-2

2

8.00- 9.30

Matematyka

Anna Miśnik

12

 

OD 9.35 EGZAMIN

Język polski

Małgorzata Tubiszewska

11

OD 10.35 EGZAMIN

Język angielski

Karina Tomczyk

11

3-7

5

11.25-12.55

13.00-14.30

14.35- 15.20

Historia

Marek Rozpenda

11

17.01.2020

1-5

5

15.50-17.20

17.25-18.55

19.00-19.45

Geografia

Anna Smolińska

12

17.01.2020

OD 18.00 EGZAMIN

Historia

Marek Rozpenda

11

18.01.2020

OD 8.00 EGZAMIN

Matematyka

Anna Miśnik

11

1-5

5

9.15-10.45

10.50- 12.20

12.25 – 13.10

Geografia

Anna Smolińska

12

25.01.2020

OD 16.00 EGZAMIN

Geografia

Anna Smolińska

12