Plan lekcji dla klasy III  TL

Wychowawca:Agnieszka Bubczyk

DNI

TYGODNIA

KOLEJNOŚĆ

GODZIN LEKCYJNYCH

CZAS TRWANIA LEKCJI

Klasa 3 TL

 

Wychowawca

Agnieszka Bubczyk

PONIEDZIAŁEK

1

  8:00-8:45

Język angielski rozszerzony

1

2

  8:50-9:35

Procesy transportowe gr1/ Procesy magazynowo-spedycyjne gr2

24/

13

3

  9:40-10:25

Procesy magazynowo-spedycyjne  gr1/ Procesy transportowe gr2

13/

24

4

10:40-11:25

Procesy magazynowo-spedycyjne  gr1/ Procesy transportowe gr2

13/

24

5

11:30-12:15

Historia i społeczeństwo

11

6

12:20-13:05

Język angielski rozszerzony

1

7

13:25-14:10

Język polski

23

8

14:15-15:00

/ Procesy transportowe gr2

14

9

15:05-15:50

 

 

10

15:55-16:40

 

 

WTOREK

1

  8:00-8:45

Matematyka

22

2

  8:50-9:35

Język angielski zawodowy

1

3

  9:40-10:25

Wychowanie fizyczne 

 

4

10:40-11:25

Wychowanie fizyczne

 

5

11:30-12:15

Usługi logistyczno - transportowe

12

6

12:20-13:05

Zajęcia z wychowawcą

25

7

13:25-14:10

Religia

11

8

14:15-15:00

Religia

11

9

15:05-15:50

 

 

10

 

 

 

ŚRODA

1

  8:00-8:45

Procesy transportowe gr1/ Procesy magazynowo-spedycyjne  gr2

24/

14

2

  8:50-9:35

Procesy transportowe gr1/  Procesy magazynowo-spedycyjne  gr2

24/

14

3

  9:40-10:25

Procesy transportowe gr1/  Procesy magazynowo-spedycyjne  gr2

24/

14

4

10:40-11:25

Procesy magazynowo-spedycyjne  gr1/ Procesy transportowe gr2

14/

24

5

11:30-12:15

Matematyka

22

6

12:20-13:05

Logistyka transportu

12

7

13:25-14:10

Procesy magazynowo-spedycyjne  gr1/ Procesy transportowe gr2

13/

24

8

14:15-15:00

Procesy transportowe gr1

24

9

15:05-15:50

 

 

10

15.55-16.40

 

 

CZWARTEK

1

  8:00-8:45

Historia i społeczeństwo

11

2

  8:50-9:35

Język angielski

1

3

  9:40-10:25

Matematyka

22

4

10:40-11:25

Matematyka

22

5

11:30-12:15

Działalność gospodarcza

24

6

12:20-13:05

Logistyka transportu

24

7

13:25-14:10

Edukacja wojskowa

w

8

14:15-15:00

Edukacja wojskowa

w

9

15:05-15:50

 

 

10

15.55-16.40

 

 

PIĄTEK

1

  8:00-8:45

Język polski

23

2

  8:50-9:35

Język polski

23

3

  9:40-10:25

Język niemiecki

2

4

10:40-11:25

Język angielski

1

5

11:30-12:15

Usługi logistyczno - transportowe

12

6

12:20-13:05

Język angielski

1

7

13:25-14:10

Wychowanie fizyczne

 

8

14:15-15:00

 

 

9

15:05-15:50