A dzisiaj się chwalimy...
Miło nam poinformować, że otrzymaliśmy dzisiaj piękne podziękowanie za zorganizowanie świątecznej zbiórki i przekazanie zebranych środków dla psiaków ze Schroniska w Rozwarzynie.
Bo my wiemy, że warto pomagać.

Czytaj więcej: 2020-01-10 Podziękowanie

W ostatnim przedświątecznym tygodniu w internacie trwają przygotowania do spotkania przy wigilijnym stole.Tak więc dekorujemy pierniki, przygotowane wcześniej przez panią Beczyńską, za co niezmiennie jesteśmy jej wdzięczni. Tym razem do dekorowania zabrały się nasze koleżanki: Klaudia, Agata, Kasia, Ola i Martyna. Efekty prac na załączonym foto.

Czytaj więcej:  2019-12-18 Wigilijny wieczór w internacie 

 
Wprowadzając się w klimat świąt zabraliśmy się do dekorowania naszych pokoi.Wielu z nas przywiozło przysłowiowe pół domu gotowych dekoracji, a niektórzy wykonali je sami, wkładając w to wiele pracy i czasu.W jednych pokojach były to tylko lampki świąteczne, a w innych prawdziwie bajkowe świąteczne klimaty.

Czytaj więcej: 2019-12-17 Konkurs na świąteczny wystrój pokoi

Kiedy nasza internacka choinka już ubrana to znak, że do świąt już blisko. I chociaż trudno w to uwierzyć, to na internackim quizie mikołajkowym  spotkaliśmy się już po raz 22.

Czytaj więcej: 2019-12-05 Quiz mikołajkowy

Zgodnie z tradycją internacką spotkaliśmy się na andrzejkowym wróżeniu.Wróżby przygotowały koleżanki z klasy pierwszej, a powróżyć chcieli sobie zarówno dziewczęta jak i chłopcy...

Czytaj więcej: 2019-11-28 Wieczór wróżb