Do tradycji internatu należy uroczyste  pożegnanie maturzystów. W tym roku mury naszego internatu opuszcza nasza koleżanka Sandra Król - tegoroczna maturzystka. Mieszkała onaz nami całe cztery lata, a więc przez cały okres nauki w technikum ekonomicznym. Przygotowane przez samorząd internatu  pożegnalne spotkanie, prowadziła Natalia Łochowicz. Była to okazja, aby wspólnie z Sandrą powspominać, jak minęły te cztery lata.

A należy podkreślić, że czas pobytu naszej koleżanki w internacie był wypełniony jej aktywnością  na różnych polach. Rozwijała ona szczególnie swoje zdolności plastyczne, manualne, a także literackie. Sandra brała udział w różnorakich internackich konkursach, w których zawsze była na podium. I jednocześnie  osiągała bardzo dobre wyniki w nauce.

Z rąk pani kierownik U. Krzemińskiej  otrzymała dyplom absolwenta oraz album ze zdjęciami, dokumentującymi jej pobyt w internacie.

A na koniec był tort przygotowany przez młodsze koleżanki Natalię Łochowicz i Martę Szebda, którym to Sandra poczęstowała wszystkich biorących udział w pożegnalnym spotkaniu.

Sandrze życzymy powodzenia na maturze i  dalszych sukcesów.