Już po raz osiemnasty bawiliśmy się na  internackim quizie mikołajkowym. W tym roku połączony on został  z otrzęsinami nowych mieszkańców. Tym razem do rywalizacji stanęła drużyna dziewcząt: Natalia Łochowicz, Ada Kuliberda, Karolina Zawielak i Emilia Broś oraz chłopców z kursów zawodowych: Dawid Łaznowski, Michał Kotkowski, Tomasz Mazur i Sylwester Gburczyk. Zabawę prowadziła Małgorzata Nowak.

Zawodnicy mieli do wykonania zadania sprawnościowe m.in. ubijanie piany z jajka na czas oraz zmagali się z odpowiedziami na pytania z życia internatu, czy też związane z tradycjami bożonarodzeniowymi. Dziewczyny walczyły dzielnie i to one w tym roku wygrały.  W nagrodę otrzymały skrzynkę mandarynek. Dla pokonanych tradycyjnie były banany. Na zakończenie nowi mieszkańcy internatu zostali przyjęci w skład braci internackiej i z rąk pani kierownik U. Krzemińskiej otrzymali internackie akty chrztu.