Pożegnanie maturzystów

Dla naszych  koleżanek Anny Winkiel i Zuzanny Wiśniewskiej nadszedł czas pożegnania z internatem. Był to dzień pełen wspomnień, wzruszeń i niespodzianek. Maturzystki musiały zmierzyć się z quizem, który sprawdzał ich wiedzę na temat lat spędzonych w internacie, badał znajomość współmieszkańców oraz orientację w samym budynku internatu.

Zabawę z dużą dozą humoru prowadziła Sandra Król. Absolwentki poradziły sobie świetnie i zasłużyły na nagrodę. Z rąk pani kierownik U. Krzemińskiej otrzymały dyplomy absolwenta oraz tradycyjnie już - tort, przygotowany przez młodszych współmieszkańców- Dominikę i Tobiasza. Były również pamiątkowe upominki i tulipany.

Na zakończenie, części oficjalnej Ania i Zuzia w poetyckim, wzruszającym tonie podziękowały pani kierownik i wychowawcom za troskę i opiekę oraz wspólnie spędzone lata.

A potem nadszedł czas na degustację tortu, pysznego oczywiście, wspomnienia i sesję fotograficzną. Naszym maturzystkom życzymy łatwej i zdanej matury!

Cóż chciałoby się rzec: „ale to już było i nie wróci więcej…”