W ostatnim przedświątecznym tygodniu w internacie trwają przygotowania do spotkania przy wigilijnym stole.Tak więc dekorujemy pierniki, przygotowane wcześniej przez panią Beczyńską, za co niezmiennie jesteśmy jej wdzięczni. Tym razem do dekorowania zabrały się nasze koleżanki: Klaudia, Agata, Kasia, Ola i Martyna. Efekty prac na załączonym foto.
Kolejnym elementem przygotowań jest wykonanie  stroików świątecznych. Na tym polu swoje talenty zaprezentowały Daria, Dagmara, Weronika. I wreszcie nadszedł ten dzień, w którym w naszym internacie spotykamy się na wieczerzy wigilijnej.
W klimat wieczoru wprowadziła nas Zuzia Manikowska - przewodnicząca samorządu internatu.Następnie nasi maturzyści, dla których to ostatnia internacka wigilia, zawiesili swoje pamiątkowe bombki.W tym roku są to Ala Bączkowska,Maria Dobosz Marcin Klockowski, Arsen Pałamarczuk i Hubert Urbanowicz. Następnie były życzenia, dzielenie się opłatkiem,wspólna kolacja i śpiewanie kolęd na wiele różnych głosów...
W tym roku nie czekały na nas pod choinką upominki, gdyż zebrane przez nas i wychowawców pieniądze, przekazaliśmy na konto Schroniska dla psów w Rozwarzynie. Mamy nadzieję, że mieszkające tam starsze psiaki też poczują święta.
Nasze koleżanki otrzymały tego wieczoru nagrody za bajkowe świąteczne dekoracje swoich pokoi.