Od wielu lat z okazji Mikołajek organizujemy w internacie quiz, który przybiera różne formy: pytań z życia internatu, zagadek, zadań sprawnościowych do wykonania itp. Niezmienne pozostają nagrody, czyli dużo mandarynek za pierwsze miejsce i banany za drugie. Zwykle jest to też rywalizacja drużyn dziewcząt i chłopców.

W tym roku, aż strach pomyśleć, był to już 21 quiz. Do wspólnej zabawy, którą prowadziła Zuzia Manikowska stanęły drużyny w składzie: Maria Dobosz, Ada Kuliberda i Weronika Wójcikowska oraz Mateusz Sądel, Hubert Urbanowicz i Karol Szczepaniak. Tym razem pytania były w klimacie zwyczajów i tradycji bożonarodzeniowych. Rywalizacja była zacięta, a zwycięsko z niej wyszły dziewczęta, które w nagrodę otrzymały mandarynki. Pokonani w tegorocznym quizie chłopcy, otrzymali banany. Rewanż już za rok.