Tradycją  internatu jest organizowany z okazji mikołajek quiz. A w tym roku odbył się on już po raz dwudziesty. Jubileuszowo. Tegoroczne zmagania prowadziła Weronika Wójcikowska, asystował Hubert Urbanowicz. Do zabawy przystąpiła drużyna dziewcząt : Magda Woźniak, Amanda Żychowska, Maria Dobosz i Klaudia Kuźniak oraz drużyna chłopców: Marcin Klockowski, Karol Szczepaniak, Arsen Pałamarczuk i Mateusz Sądel. 

Zawodnicy musieli  odgadywać nazwy postaci bajkowych i filmowych, opierając się na tym co opowie bądź narysuje kolega z drużyny. Łatwo nie było, zwłaszcza dziewczętom, które kilkakrotnie trafiały na postaci z „Gwiezdnych wojen”. Po raz drugi z rządu wygrana i mandarynki przypadły w udziale chłopcom. Zaszczytne drugie miejsce zajęły dziewczęta, dla których zgodnie z tradycją, nagrodą były banany. Rewanż już za rok.

Obraz znaleziony dla: nmikołaj gif