Znalezione obrazy dla zapytania wakacje 2017Przed wyjazdem na zasłużone wakacje spotkaliśmy się ,aby podsumować kończący się rok szkolny. Była to też okazja do pożegnania naszego kolegi Adama Burzycha, który kończy szkołę, a tym samym pobyt w internacie. Czekał na niego krótki quiz z życia internatu, z którym uporał się śpiewająco. W nagrodę otrzymał pamiątkowy kubek ze zdjęciem wszystkich  mieszkańców internatu.

 

 

Podsumowano także wyniki w nauce, które okazały się zadowalające - aż 10-ciu z nas uzyskało średnie powyżej 4,00. Natomiast Julia Grygierzec ze średnią ocen 5,00 plasuje się w czołówce najlepszych uczniów naszej szkoły

 

W trakcie słodkiego spotkania ogłoszono wyniki konkursu fotograficznego „Wiosenne klimaty”, w którym nasi mieszkańcy fotografowali wiosnę w różnych jej odsłonach. Nagrodzeni zostali:

Mateusz Mazurek- I miejsce,

Maria Dobosz II miejsce

Oliwia Wawer III miejsce.

 

Bardzo miłym akcentem naszego spotkania było wręczenie nagrody i przyznanie tytułu najmilszemu mieszkańcowi. W tej kategorii  bezapelacyjnym zwycięzcą okazał się Mateusz Sądel. Gratulujemy

Były także podziękowania dla wychowawców za cały wspólny rok,   

Do zobaczenia po wakacjach