Zgodnie z tradycją w wieczór poprzedzający imieniny Andrzeja spotkaliśmy się na wieczorze wróżb, przygotowanym przez samorząd internatu. Każdy z nas był ciekaw, co przyniesie przyszłość. Oczywiście do tych przepowiedni podchodzimy z małym przymrużeniem oka, ale dużo śmiechu w trakcie było .W tym roku nowością były ciasteczka z wróżbą własnoręcznie upieczone przez Weronikę Wójcikowską i Julię Grygierzec pod kierunkiem pani E. Beczyńskiej. W ukrywaniu wróżb w ciasteczkach pomagały Oliwia Świątek i Marika Malinowską.

Poza tym było wróżenie z kości do gry, serca z imionami, kubki, numerologia  oraz oczywiście lanie wosku. Interpretacja woskowych figur pozwalała rozwinąć wodze wyobraźni…A na koniec dziewczęta oraz chłopcy sprawdzili kto z nich jako pierwszy zmieni stan cywilny, wędrując butami (laczkami) w kierunku drzwi. Ale wynik tej wróżby, to już nasza słodka tajemnica