Na naszym ostatnim  spotkaniu  obecni byli wychowankowie oraz wychowawcy, którzy opiekowali się nami w tym roku szkolnym. Była to  również okazja do pożegnania mieszkańców, którzy kończą szkołę i swój pobyt w internacie. A są to Daria Król i Tobiasz Bonzel. Dla nich samorząd przygotował Quiz absolwenta, w którym odwoływaliśmy się do ich wspomnień z trzech lat zamieszkiwania w internacie. Z pytaniami poradzili sobie świetnie, a w nagrodę otrzymali z rąk kierownik U. Krzemińskiej dyplom absolwenta internatu ZSP, a od koleżanek pamiątkowe kubki ze zdjęciem naszego internatu i latami pobytu. 

 Następnie zostaliśmy zaproszeni do degustacji tortu, przygotowanego tym razem przez Tobiasza, pod czujnym okiem pani E. Beczyńskiej. Trzeba przyznać, że smakował wybornie. Przy tej okazji ogłoszone zostały również  wyniki konkursu czystości za cały rok szkolny, które przedstawiają się następująco:

 

I miejsce pok.5 - Karolina Zawielak i Ania Grabowska

 

II miejsce pok.6 - Daria i Sandra Król

 

III miejsce pok.4 -€“ Magda Woźniak i Małgorzata Nowak

 

Na zakończenie wychowawcy otrzymali od przedstawicieli samorządu kwiaty w podziękowaniu za całoroczną opiekę.